خیریه حکیم

موسسه خیریه حکیم در اواخر سال 1390 با حضور جمعی از بازاریان و دوستان که در حد توانشان در کار خیر پیش قدم بودند تشکیل گردید و با مجوز بهزیستی محترم تهران به ثبت رسید که از آن تاریخ تا به امروز با کمک مردم شریف ایران عزیزمان و ح-مایتهای مادی و معنوی آنان توانسته مشکلات خانواده هایی را در تامین مایحتاج اولیه زندگیشان هزینه های دارویی، جهیزیه فرزندان خانوادهای بی بضاعت، سبد کالا، ارزاق و مساعده ماهیانه و کمک های موردی برطرف سازد

 

بغیر از این موارد مددکاری این موسسه در کمک رسانی به بیماران بستری شده در بیمارستان پیش قدم شده و در کارها و امورات اداری همیشه همراه و یاور بیماران تحت پوشش  این موسسه هستند که در بیمارستان بستری شده اند.

مدیر عامل موسسه خیریه حکیم اضافه کرد:ارتقای کیفیت  زندگی محرومان، نیازمندان از اولویت های اصلی این موسسه میباشد و این خیریه تا امروز توانسته با کمک و یاری خیرین عزیز و گرامی قدمهایی را بردارد.

برنامه هایی در نظر داریم که کمک به بیماران را در اولویت کمک های مردمی این خیریه قرار دهیم کمک به بیماران خاص که شامل بیماران متابولیک، پروانه ای، اوتیسم، ام اس، پیوند کلیه، تالاسمی، دیالیزی و هموفیلی که هر کدام از این بیماریها سختی های فراوانی را برای خانواده های بیماران و خود بیماران بوجود آورده است.

امیدواریم بدلیل مشکلاتی که با تورم موجود در کشور برای موسسات خیریه و نیازمندان و مدد جویان تحت پوشش این موسسات بوجود می آید دولت محترم بتواند کمک هایی را هم به این مراکز داشته باشد.

با فرا رسیدن ماه شهریور و نزدیکی فصل پاییز و بازگشایی مدارس امیداریم که بتوانیم ب کمک مردم ایران و خیرین گرامی این موسسه تعدادی بسته لوازم التحریر و پوشاک تهیه و در اختیار نیازمندان و مددجویان قرار دهیم.

t.me/ngohakeim کانال تلگرامی ما

hakeim_ngo ایسنتاگرام

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *