خیریه لوازم خانگی

خیریه لوازم خانگی

امروزه بسیاری افراد در منازل خود وسایل خانگی بسیاری دارند که استفاده نمی کنند و در مقابل خانه هایی هستند که به لوازم خانگی نیاز دارند.

ما در خیریه حکیم با نیت خیر و امید به اصلاح وضعیت زندگی افراد بی‌بضاعت می پردازیم، وسایل خانگی به آنها اهدا می‌کنیم. به طور کلی هر گونه وسیله خانگی غیرضروری که دیگر به آن نیازی ندارید، با ما تماس بگیرید و ما آن را تحویل می‌گیریم و به افراد نیازمند می‌رسانیم. این طرح، یک راه حل خوب برای بهبود زندگی افراد مستضعف است و به شما امکان می‌دهد به شکل مؤثری در کار خیر همکاری کنید.

با همراهی و همدلی، شما می‌توانید یک گره از مشکل شهروندان بی‌بضاعتی که به وسایل نیاز دارند باز کنید. با دادن وسایلتان به خیریه حکیم می‌توانید به دیگران کمک کنید و همچنین خانم‌ها و آقایان مستضعفی را یاری کنید که به این وسایل احتیاج دارند.

پس اینکه شما باید چه کاری کنید بسیار ساده است.‌ کافیست با ما تماس بگیرید و توضیح دهید که وسایلی که می‌خواهید اهدا کنید چیست. ما پس از دریافت اطلاعات، ترتیبات لازم را جهت دریافت وسایل از شما برقرار خواهیم کرد.

با همراهی شما، ما می‌توانیم به زندگی افراد آسیب‌دیده در جامعه کمک کنیم و برای آنها فرصتی بوجود آوریم تا به شکل مستقل‌تری و با کمک وسایل خانگی اساسی، زندگی بهتری داشته باشند. 

همچنین می توانید مبلغ دلخواه خود را به عنوان کمک به خیریه حکیم اهدا کنید تا ما به خودی خود بتوانیم لوازم خانگی مورد نیاز خانواده های بی بضاعت را تهیه کنیم. 

منظور از خیریه لوازم خانگی چیست؟

در شرایط اقتصادی امروز، جوانان بسیاری هستند که برای شروع زندگی مشترک به لوازم خانگی و جهیزیه نیاز دارند و خیریه مهر حکیم به منظور کمک به این افراد تصمیم گرفته با کمک های مالی شما عزیزان مبلغی را جمع آوری نماید و لوازم خانگی مورد نیاز جهت شروع زندگی مشترک را برای این افراد تهیه نماید. 

خیریه لوازم خانگی

از چه طریق می توانیم برای خرید لوازم خانگی کمک کنیم؟

خوشحالیم که شما عزیزان برای این اقدام خیر خواهانه موسسه خیریه حکیم را انتخاب کرده اید؛ شما می توانید لوازم خانگی هر وسیله ای که تمایل دارید را خریداری کنید و در اختیار ما قرار دهید تا ما به دست نیازمندان واقعی برسانیم همچنین می توانید مبلع نقدی مورد نظر خود را از طریق لینک زیر پرداخت کنید. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با موسسه ما تماس بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *