کمک فوری/ حال این پدر جوان خیلی وخیم است

بیمار پدر 36 ساله ای است که از چند ماه پیش معلوم می شود به بیماری سرطان روده مبتلا شده است طی یک عمل جراحی روده بزرگش را برداشته اند و برای عمل جراحی ای که قرار است برای معده ایشان انجام شود پزشک معالجش گفته اند که باید حداقل 3 دوره شیمی درمانی که هزینه هر دوره آن 4 میلیون تومان می باشد انجام دهد تا بتوانند قسمتی از معده که دچار سرطان شده برداشته شود.

این پدر جوان که ساکن اطراف تهران می باشد یک فرزند دارد و پدرش فوت کرده و مادر پیرش تنها منبع درآمد خانواده است و خودش هم زمین گیر شده و نیاز به کمک دارد.

حال در نظر داریم با کمک و یاری پروردگار متعال و شما عزیزان گرامی مبلغ  مورد نظر را تهیه و در اختیار  این خانواده این پدر بیمار  قرار دهیم.تا قسمتی از هزینه های شیمی درمانی و جراحی  ایشان را تامین نماییم.

لذا از عموم هموطنان بزرگوار، خیرین ونیکوکاران عزیز تقاضامندیم جهت کمک به درمان این پدر بیمار نیازمند ، نسبت به واریز مبالغ کمک های نقدی خود به شماره کارت 5022291900030667 نزد بانک پاسارگاد بنام موسسه خیریه حامیان مهرحکیم تهران (آذری سابق) و یا با شماره گیری کد #26*2*0*724* مستقیماً اقدام نمایند .

2 Comments

  • مبلغ 20 هزار تومان واریز شد
    کد رهگیری 420399

  • با درود
    مبلغ ناچیزی واریز شد
    انشالله خداوند همه بیماران را شفا دهد و این مسئولین نیز تکانی به خودشان دهند!!!!!!!!!
    شماره رسید بابت پرداخت شما،637167540822277874 میباشد.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *