کمک فوری برای نجات زندگی مرد جوان/نگذاریم این جوان فلج شود

جوان 37 ساله ساکن یکی از شهرهای شمال شرقی کشور و مکانیک ماشین های سبک، حدود دو ماه پیش دچار سانحه وحشتناکی می شود، بدین صورت که زمان تعمیر یک ماشین متاسفانه جک از زیر ماشین در رفته و روی کمر ایشان می افتد. در اثر این اتفاق مهره های 11و12 کمرش شکسته و نخاع ایشان هم آسیب می بیند بطوری که دیگر قادر به حرکت کردن نمی باشد پزشک معالج ایشان دستور بستری فوری و عمل جراحی و کار گذاشتن پروتز را داده اند تا از فلج شدن همیشگی این جوان جلوگیری شود.

ولی از دو ماه پیش تا به امروز خانواده ایشان نتوانسته اند هزینه های مربوط به تهیه پروتز و هزینه های درمان این جوان را تامین نمایند و درخواست کمک و یاری کرده اند در ضمن بعد از این اتفاق ناگوار برای این مرد جوان که تازه ازدواج کرده بود همسرش ایشان را ترک کرده و طلاق می گیرد بعد از حادثه از دست دادن سلامتیش زندگیش هم فرو می پاشد.

پدر سالخورده جوان فوق بعد از این اتفاق ناگوار برای فرزندش به شدت بیمار و در بستر بیماری افتاده است.

حال در نظر داریم مبلغ 15 میلیون تومان تهیه و در اختیار خانواده این جوان بیمار قرار دهیم تا بتوانند ایشان را در یکی از بیمارستان تخصصی بستری و مورد درمان و عمل جراحی قرار نمایند. تا از فلج همیشگی نجات یابد.

لذا از عموم هموطنان بزرگوار، خیرین ونیکوکاران عزیز تقاضامندیم جهت کمک به درمان و عمل جراحی این بیمارجوان و کمک به این خانواده آبرومند نسبت به واریز مبالغ کمک های نقدی خود به شماره کارت 5022291900030667 نزد بانک پاسارگاد بنام موسسه خیریه حامیان مهرحکیم تهران (آذری سابق) و یا با شماره گیری کد #26*2*0*724* مستقیماً اقدام نمایند .

 

1 Comments

  • باسلام.مبلغی ناچیز واریز شد.به امیدشفای همه دردمندان

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *