کمک به جراحی مادر جوان سرپرست خانواده

خانمی جوان، ساکن جنوب تهران چند سال پبش همسرش بدلیل بیماری فوت نموده و ایشان مادر سه فرزند می باشند که سرپرستی آنها را نیز برعهده دارد و مستاجر می باشد که با کار کردن در منازل مردم و فامیل هزینه های زندگی خود و خانواده شان تامین می کند ، متاسفانه از یکسال پیش در حین کارکردن از پله ها سقوط کرده و دچار بیماری دیسک کمر شده و بعد از مراجعه به دکتر برای ایشان عمل جراحی کمر و کار گذاشتن پروتز تجویز می کنند که هزینه تهیه تجهیزات پزشکی و عمل جراحی آن طبق پیش فاکتور ۸ میلیون تومان است. این خانوم که بدلیل مشکل ستون فقرات دیگر قادر به کار نمی باشد دارای دو فرزند محصل می باشد که باید هزینه تحصیل آن رانیز بپردازد.

لذا از عموم هموطنان بزرگوار، خیرین ونیکوکاران عزیز تقاضامندیم جهت کمک به درمان مادر جوان نسبت به واریز مبالغ کمک های نقدی خود به شماره کارت 5022291900030667 نزد بانک پاسارگاد بنام موسسه خیریه حامیان مهرحکیم تهران (آذری سابق) و یا با شماره گیری کد #26*2*0*724* مستقیماً اقدام نمایند .

3 Comments

  • سلام لطفا آدرس اين خانم رو براي من بفرستين با تشكر

  • سلام چطور باید اطمینان پیدا کنیم پولی که به حساب موسسه ریخته میشه مستقیما به شخص مورد نظر منتقل میشه

    • سلام تمامی مراحل مربوط به این موضوع در دفاتر مربوطه ثبت و ظبط میشه و آماده ایم که خدمتتان حضوری جهت استحضار تقدیم کنیم

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *