بازدیدها: 636

قوانین سایت : موسسه خیریه مهرحکیم تهران(آذری سابق)تابعیت جمهوری اسلامی ایران را دارد و کلیه اعضاء ، ارکان ، موسسین و هیات مدیره آن التزام خود را به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران اعلام می دارند.

هر گونه توهین به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف ممنوع می باشد.

این وب سایت متعلق به مؤسسه خیریه حامیان مهر حکیم تهران (آذری سابق)بوده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. با ثبت نام در این سایت می توانید:

به جمع خیرین این مؤسسه بپیوندید .
از آخرین اخبار رویدادها، جشنواره های خیریه، بازارچه، طرح های خیریه و… مطلع شوید.
رویدادها و اخبار مؤسسه را در صورت تمایل در ایمیل خود دریافت کنید .
صدقات خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
مددجویی را تحت پوشش و حمایت خود قرار دهید و …

توجه داشته باشید که اطلاعات ثبت نام شما نزد ما محفوظ بوده و با بالاترین تدابیر امنیتی از این اطلاعات حفاظت می نماییم.

1.در هنگام ثبت نام از انتخاب هرگونه نام غیر متعارف و استفاده از الفاظ رکیک خودداری شود . در صورت مشاهده حساب کاربری بلافاصله حذف خواهد شد .

2. از ارسال نظرات با هرگونه لفظ رکیک یا هر گونه نوشتاری که موجب توهین به شخص یا هر نژادی باشد خودداری نمایید . در صورت مشاهده برای بار اول نظرات شما حذف و در صورت تکرار دسترسی شما به سایت بسته خواهد شد.

3. از انتخاب تصویر آواتار نامناسب خودداری نمایید. پایه و اساس کار این مجموعه خیریه بر اساس شئونات اسلامی می باشد، لذا در انتخاب تصاویر کاربری خود شئونات اسلامی را رعایت نمایید.

4. کپی مطلب از این وب سایت با ذکر منبع بلامانع است. 5- در صورت اشتباه واریزی توسط خیر بزرگواری بحساب خیریه و درخواست برگرداندن وجه فوق توسط نامبرده ، در اسرع وقت وجه فوق بحساب ایشان برگشت داده می شود . 6- درصورتی که خیر بزرگواری خواهان رسید کتبی برای پرداخت خود بحساب خیریه باشد در سریعترین زمان ممکن رسید برای آدرس ایشان ارسال می گردد . 7-هر گونه توهین به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف ممنوع می باشد.