فراخوان کمک به درمان جوان بیمار و نان آور خانواده

فراخوان کمک به درمان جوان بیمار و نان آور خانواده

جوان 23 ساله ساکن روستایی در یکی از استانهای شمالی که در یک ساختمان به عنوان کارگر ساده ساختمانی مشغول بکار بوده، اوایل سال جاری متاسفانه با سیم برق فشار قوی برخورد نموده و بر اثر برق گرفتگی به علت سوختگی شدید و آسیب دیدگی فراوان هردو دستان وی قطع میگردد، ایشان در یک خانواده پرجمعیت 8 نفره به همراه خواهری با معلولیت ذهنی و پدری که از سال قبل بر اثر سکته مغزی در بستر بیماری افتاده ، زندگی می کند . این جوان فرزند بزرگ خانواده و متاسفانه تنها نان آور خانواده بوده است .
با توجه به وضعیت نامناسب زندگی و عدم توانایی مالیشان، این خانواده پرجمعیت دچار چالش بزرگی شده اند بطوری که در شرایط بسیار سخت و دشواری به سر میبرند . در اوایل حادثه با کمک و مساعدت مالک ساختمان و همسایه ها ، ایشان در یکی از بیمارستانهای تهران بستری می شود و چندین بار مورد عمل جراحی قرار می گیرید ولی متاسفانه بدلیل صدمات زیاد دستان این جوان نان آور که تنها نان آور خانواده بود قطع می گردد . وضعیت جسمی ایشان در شرایطی است که حتی برای انجام کارهای یومیه خود به برادران و خواهران کوچکتر از خودش نیازمند و وابسته شده است . حال این جوان نیازمند برای ادامه درمان و معالجه و ترمیم دستان خود نیازمند کمک های شما مردم شریف و عزیز می باشد. لذا از عموم هموطنان بزرگوار، خیرین ونیکوکاران عزیز تقاضامندیم نسبت به واریز مبالغ کمک های نقدی خود به شماره حساب 5022291900030667 نزد بانک پاسارگاد بنام موسسه خیریه حامیان مهرحکیم تهران (آذری سابق) اقدام نمایند . برای اطلاعات بیشتر به سایتhttp://hakeim.ir/ مراجعه فرمایید .

 

 

4 Comments

 • برای پراخت آنلاین اطلاعات اضافی و غیر اختیاری طلب می کنید که وقتگیر است و ممکن است خیرین کم فرصت و یا کم حوصبه را پشیمان کند ، توجه داشته باشید برای کمک و کار خیر موارد خیلی بسیار است و اگر به شما کسی نتواند کمک کند می رود سراغ موسسه دیگری که موارد مشابه شما را برای کمکمعرفی کرده است

  • سلام وقت بخیر ضمن تشکر از همیاری شما چشم حتما ترتیب اثر داده میشود ممنون

 • باسلام
  مبلغ500000 ريالبهشماره پيگيري 636762304485933786 جهت كمك به اين عزيز ارسال شد
  به اميدرفع گرفتاري همه عزيزان

  • سلام وقت بخیر
   بزرگواری فرمودین ممنون در این کار خیر کنار ما بودین انشالله موفق و پیروز باشین
   https://telegram.me/ngohakeim
   لینک کانال موسسه خدمت شما لطفا ما رو یاری فرمایید

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *